فیلم همایش تجربه کاربری تهران

اولین همایش تجربه‌ی کاربری تهران با حضور متخصصان و پژوهشگران این حوزه، آغازی بر این بحث بوده و در روند برگزاری این همایش تلاش شده است با همراهی و مساعدت اساتید، فعالان و علاقه‌مندان به آن بتوان زمینه‌های لازم جهت معرفی و ترویج هرچه‌بیشتر آن‌را فراهم نمود.

 

محورهای اصلی این رویداد «استراتژی طراحی»، «طراحی تعاملی» و «طراحی محصولات آن‌لاین» بوده است که با مساعدت و همراهی هیئت علمی داخلی و خارجی همایش، و در قالب رویدادی یک روزه و با حضور 5 سخنران کلیدی و 5 ارائه از متخصصین و صاحب نظران برگزار گردید. این رویداد طی 9 ساعت برگزار و میزبان چهارصد نفراز مدیران، توسعه دهندگان، طراحان، کارآفرینان و دانشجویان حوزه وب، موبایل و نرم افزار بوده است.

 

مخاطبین این رویداد طراحان تجربه کاربری، مدیران استراتژی، معماران اطلاعات، طراحان تعاملی، متخصصان بازاریابی، مدیران تولید، مدیران پروژه، طراحان گرافیک و بصری، طراحان صنعتی، برنامه نویسان موبایل و وب بوده‌اند.

 

نظر به درخواست‌های مکرر و به منظور بهره‌مندی علاقه‌مندان و دانشجویان حوزه‌های فوق از محتوای این رویداد و سخنرانیهای ارائه شده، دبیرخانه همایش تجربه کاربری تهران فیلم کامل همایش را در قالب دو دیسک DVD و با پیکیجی باکیفیت آماده‌ی عرضه نموده است. علاقه‌مندان به تهیه این فیلم می‌توانند با تکمیل فرم زیر نسبت به ثبت سفارش خود اقدام نمایند.

هزینه: 25,000 تومان
هزینه ارسال برای کلیه نقاط ایران توسط پست پیشتاز رایگان است.‎