اخبار

​محل برگزاری همایش تجربه کاربری تهران تعیین شد.

9 شهریور 1392

به گزارش دبیرخانه‎ی همایش تجربه کاربری تهران، پس از بررسی گزینه‎های مختلف جهت برگزاری هرچه بهتر این رویداد، در نهایت مرکز همایش‎های بین‎المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برای این منظور انتخاب گردید. همچنین به منظور رفاه حال شرکت کنندگان محترم، هماهنگ‎های لازم جهت ورود حضار به محوطه دانشگاه با خودروی شخصی و استفاده از فضای پارکینگ نیز صورت گرفته است.

نشانی: بزرگراه چمران جنوب. خروجی ولنجک. بلوار دانشجو. دانشگاه شهید بهشتی. مرکز همایش‎های بین المللی

ثبت نام در همایش تجربه کاربری آغاز شد

5 شهریور 1392

به گزارش دبیرخانه نخستین همایش تجربه کاربری تهران، از تاریخ 5 شهریور لغایت 10 مهرماه 1392 فرصت ثبت نام برای کلیه علاقه‌مندان در این رویداد فراهم شده است.

ثبت نام از طریق وبسایت uxtehran.com انجام می‌شود. میلاد اسلامی‌زاد دبیرخانه این رویداد افزود: تجربه کاربری تهران با محورهای استراتژی طراحی، طراحی تعاملی و طراحی محصولات آنلاین و با هدف آشنایی مدیران، دانشجویان، فعالان صنایع و طراحان گرافیک با تاثیرات ماهیت طراحی تجربه کاربری برای مصرف‌کنندگان ایرانی برگزار می‎شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اساتید و ثبت نام می‌توانید به وبسایت همایش تجربه کاربری تهران مراجعه نمایید.‎

نخستین همایش تجربه کاربری تهران 11 مهر برگزار می‌شود‎

5 شهریور 1392

به گزارش دبیرخانه همایش تجربه کاربری تهران، این رویداد در تاریخ پنج شنبه 11 مهرماه 1392 در تهران برگزار می‌شود.

میلاد اسلامی‌زاد مسئول دبیرخانه افزود: پیشتر اعلام شده بود این همایش در شهریور ماه برگزار می‌شود اما به علت هماهنگی حضور اساتید خارجی از کشور انگلستان زمان برگزاری آن چند هفته عقب افتاد.

این رویداد با هدف آشنایی مدیران، دانشجویان، فعالان صنایع و طراحان گرافیک با ماهیت نوین تجربه کاربری با دنبال کردن محورهای استراتژی طراحی، طراحی تعاملی و طراحی محصولات آنلاین گامی در جهت بهبود دانش تجربه کاربری در کشور ایران بردارد.

همایش تجربه کاربری توسط شرکت نوین افزار و حمایت سرآوا در تاریخ 11 مهر 1392 برگزار می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانید به وبسایت uxtehran.com مراجعه نمایید.